Випускний третього потоку Маріупольської Школи Підприємництва

 17 грудня  втретє відбулося урочисте вручення дипломів  чергового випуску Маріупольської школи підприємництва.

У першій половині заходу студенти проводили пітчинг власних бізнес-проєктів, які було створено під час навчання і  пошук фінансування яких буде здійсненно за допомогою Центра МСБ у найближчі часи. Частина слухачів Школи підприємництва планують подавитися на грантові програми, зокрема, на міський конкурс старт-ап проектів, переможці якого отримають фінансування з місцевого бюджету у сумі до 250 тисяч гривень. Деякі з студентів прийшли до школи вже з ідеєю свого бізнесу, а інші визначилися з майбутньою справою під час навчання.

Маріупольська школа підприємництва – навчальний проєкт Центру з розвитку та підтримки малого та середнього бізнесу. Головна мета програми : надати необхідні для підприємця компетенції та навички. Це допоможе їм ефективно працювати та розвиватися у своєму бізнесі 

За місяць інтенсивних занять студенти отримали знання з маркетингу, hr, розробці бізнес-плану, SMM, можливості отримання фінансової державної та міської допомоги, роботи з донорами, підготовки правильної презентації та проведення пітчингу.

У 3 хвилі навчання взяли участь 30 слухачів. Школа працює на постійній основі, навчання безкоштовне. Старт четвертої хвилі заплановано на лютий 2021 року.

Завдання центру
Маріуполь – місто розвитку підприємництва
Наша філософія у популяризації цінності місцевого виробника та у сприянні локального виробництва