Маріупольська Школа Підприємництва

Освітня чотирьохтижнева програма розроблена у формі бізнес інкубатора-акселератора та діє як для майбутніх так і для діючих підприємців на безкоштовній основі.
Наші курси

Популярні курси

Формування бізнес ідеї • Аналіз бізнес-ринку • Маркетинг, та підготовка маркетингової стратегії • Брендинг та позиціонування • HR • Підготовка бізнес-плану • Пошук фінансування

Викладачі

Викладачами виступають спеціалісти центру. Запрошено спікерів з Маріуполя та з інших міст України, котрі являються прогресивними митцям своєї галузі.

Знання

Школа Підприємництва надає курс в теоретичній та практичній формах. Для більшого обсягу студентів існує офлайн група та онлайн (в прямому ефірі»). Теми курсу стосуються найактуальніших тем, як для діючих так й для початкових підприємців.

Досвід

Для Вас будуть працювати найкращі тренери з великим досвідом у сфері бізнес-навчання й підприємці, котрими вдалося побудувати та масштабувати успішний бізнес
Вчіться на свій розсуд

Підвищте свою кар’єру, навчаючись навичкам із високим попитом

Про школу

Школа працює в офлайн та онлайн режимі через прямий ефір у рамках карантинних обмежень. Викладачами курсу виступають спеціалісти Центру підтримки та розвитку МСБ, експерти та успішні підприємці міста, що розділять свої ризики та успіх. Наші випускники успішно проходять етапи по отриманню грантової допомоги, запускають та ведуть свою справу.
Наша місія позитивно сприяти підприємництву міста Маріуполь, об’єднати підприємців, дати всім бажаючим інформацію та консультацію, знання та можливості для сприятливих умов розвитку бізнесу.
#ТутВартоБізнесувати
Особливості наших курсів

Чому обирати нас?

Упаковка бізнесу і побудова систем продажів через інтернет. Реклама в інтернеті, створення сайту, дизайн, продажі та просування в соц. мережах.
Якість

Ми співпрацюємо тільки з кращими спеціалістами міста та запрошуємо успішних підприємців.

Доступність

Ви не оплачуєте курс. Це безкоштовно ! Ми заохочуємо кожного мерчем та канцелярією Пригощаємо кавою та смаколиками

Прогресивність

Ми використовуємо сучасні методи онлайн та офлайн навчання, новітні практичні завдання

Відгуки

Довіряють тисячі студентів

0
5/5
2,394 відгуків
Google Reviews
5/5
“Центр МСБ - це як "Google" для підприємців Маріуполя. На будь-який запит можеш отримати розширений відповідь в максимально швидкі терміни. Хочеш не тільки знати, а й уміти - приходь і тебе не тільки навчать, а дадуть повноцінну практику, варто тільки захотіти.”
Станіслав Пащенко
“Не зволікайте та дерзайте на навчання в "Школу Підприємництва". Якість знань, практична підготовка - це те, що дає тобі відчуття впевненості і почуття надійного заступництва. Саме цей етап дав мені поштовх до підкорення нових вершин.”
Катерина Кравченко
5/5
“Дякую всій команді Центру, бо ті знання, що я отримала безоплатно просто неможливо оцінити. Зараз я отримую постійну підтримку від фахівців і відповідь на будь-яке питання, навіть в терміновому порядку. За допомогою курсу "Школа Підприємництва" я завершила свою бізнес-ідею, отримала розуміння бренду та його позиціонування.”
Олена Маєвська
5/5
“За допомогою "М.Школи" я розібрався, у першу чергу, в чому моя бізнес ідея та як мені втілити її в життя. Я склав бізнес-план та почав реалізацію своєї мрії. Завдяки фахівцям Центру, після навчання, я зміг знайти фінансування в свої проекти і розвивати успішний бізнес в місті.”
Павло Саул
5/5