Онлайн курси

Маріупольський міський Центр підтримки та розвитку бізнесу створений для стимулювання підприємницької активності в місті шляхом надання високоякісних консалтингових, інформаційних та тренінгових послуг.

Введення в підприємництво.

Що таке підприємництво? Чому варто займатися бізнесом? Чи можливо зайнятися бізнесом з нуля? Про це докладно у першій частині онлайн бізнес курсу.

Ігор Солодов – коуч для лідерів та команд

Фінансовий менеджмент.

Що таке фінансовий менеджмент та його місце на підприємстві. Фінансові звіти. Керування бізнесом на підставі цифр. Про це докладно у другій частині онлайн бізнес курсу.

Юлія Аксьонова – експертка з управління фінансами

Сторітеллінг. Як вигравати пітчинги.

Правила контент менеджменту. Як історії допомагають розвивати бізнес. Які емоції викликає ваша власна справа. Про це докладно у третій частині онлайн бізнес курсу.

Ігор Рябчук – фільмейкер, підприємець

Стратегія бренду.

Стратегічний маркетинг. Створення власного бренду. Питання, на які треба відповісти на старті бізнесу. Бренд-стратегія. Про це докладно у четвертій частині навчального курсу.

Сергій Ямроз – бренд стратег

Аналіз ринку та валідація бізнес-моделі.

Маркетингові дослідження. Аналіз ринку. Визначення попиту на товар. Хто наш споживач. Які «болі» клієнта вирішує ваш бізнес. Про це докладно у п’ятій частині навчального курсу.

Заміна Аллахвердієва – засновниця та керівниця маркетингового агентства CRP Consulting

Бізнес стратегія. Антикризове управління.

Стратегія бізнесу. Планування бізнесу. Аналіз власного підприємства. Аналіз конкурентів. Розробка бізнес стратегії в умовах невизначеності. Антикризове управління в бізнесі.

Заміна Аллахвердієва – засновниця та керівниця маркетингового агентства CRP Consulting

Оперативне планування та управління проєктами.

Гнучке планування бізнесу. Сценарне бізнес планування. Які тренди можуть впливати на ваш бізнес. Планування навпаки. Чому нас навчають невдачі. Про це докладно у сьомій частині навчального відео для бізнесу.

Ігор Солодов – коуч для лідерів та команд

Ціннісний підбір персоналу.

Я знайти працівників у власну справу? Хто підійде для вашого бізнесу? HR маркетинг. Навчання персоналу. Про це докладно у восьмій частині навчального відео для бізнесу.

Альона Матвєєва – career team & coach Recruitment Boutique CEO