Про центр

Центр Підтримки та розвитку Малого та Середнього Бізнесу незалежна організація , що покликана створити сприятливі умови для бізнесу в м. Маріуполь. Центр створений за участю Маріупольської міської ради

Завдання центру
Маріуполь – місто розвитку підприємництва
Наша філософія у популяризації цінності місцевого виробника та у сприянні локального виробництва
Ми створили два унікальних продукти «Купуй Маріупольське» та «Школа Підприємництва» через які ми націлені на розвиток та підтримку Маріупольського Підприємництва.
Попереду відкриття великого центру з робочими місцями, медіа-лабораторією, просторим лекторієм для виступів, подвір‘ям для неформального спілкування бізнесменів, зоною консультаційних послуг й проведення унікальних заходів.
Ольга Пікула
Завдання центру
Завдання центру – підготовка пропозицій щодо покращення доступу малого і середнього бізнесу до інформації, навчання та фінансування через розроблення цільових програм підтримки, створення єдиного інформаційного порталу, а також організація та розвиток мережі центрів підтримки підприємництва на регіональному та місцевому рівнях.
Поставлені завдання реалізуються шляхом залучення широкого кола зацікавлених організацій, установ, проєктів міжнародної технічної допомоги, бізнес-об’єднань, метою яких є розвиток та популяризація підприємництва в Україні.
Аналітичні документи про стан малого і середнього підприємництва в Україні до підготовки яких команда Офісу розвитку МСП брала участь завантажили на державний інформаційний портал для підприємців