Visa Elevator Pitch Day

Visa Elevator Pitch Day

Продай свою ідею в ліфті за 60 секунд та отримай 100 000 гривень на розвиток бізнесу!

☝️Щороку в Україні з’являються десятки тисяч малих бізнесів. Вони ще невпевнено стоять на ногах, але понад усе вірять у свою велику ідею. Попри будь-які карантини й кризи.Visa допомагає розвиватися малому бізнесу в усьому світі, й Україна не виняток.

😉Ми хочемо почути голоси підприємців, що створюють власні продукти й сервіси. Підтримати їх і надихнути на нові звершення.

Усе, що треба, — розповісти про себе і власну справу.

Але в незвичному форматі — Elevator Pitch. Це відомий у всьому світі прийом самопрезентації: ніби ви опинилися в одному ліфті з відомим інвестором і маєте розповісти про свою справу, поки їдете до потрібного поверху. А це всього 30-60 секунд!

Як це буде:

👉 27 серпня прямо посеред Києва з’явиться величезний ліфт.

❗Ви зайдете в нього і побачите перед собою успішного українського підприємця.

📌У вас буде лише 60 секунд, щоб презентувати себе та свій бізнес. Справу, в яку вірите, з якою засинаєте і прокидаєтесь. Уявіть: лише хвилина на те, щоб у вас повірили експерти — топові бізнесмени України.

П’ятеро учасників, які найбільш переконливо «запітчать» свій бізнес, отримають по 100 000 гривень на розвиток власної справи.

________________________________________


Для кого цей проєкт:

🙌Подати заявку на участь може будь-який представник дійсного українського мікро- та малого бізнесу, виробництва або сервісу. Неважливо, звідки ви та з якої сфери. Головне — вогонь в очах та ідея, в яку вірите.

📲Взяти участь у проєкті Visa Elevator Pitch Day можна за попередньою реєстрацією.

Також вам потрібно опублікувати допис у соцмережах Instagram або Facebook про свій бізнес і позначити офіційну сторінку Visa (Instagram: @visaua_official , Facebook: @VisaUA).

Розкажіть, чому саме ви маєте стати учасником проєкту та отримати шанс презентувати свій бізнес відомим підприємцям.

Детальніше тут: https://promotions.visa.com/campaign/elevator-pitch-day-ua/

Завдання центру
Маріуполь – місто розвитку підприємництва
Наша філософія у популяризації цінності місцевого виробника та у сприянні локального виробництва