Тренінги у M.START

🟨М.START – це нова та сильна бізнес-спільнота міста, розвиток потенціалу малого та середнього бізнесу, удосконалення знань та навичок підприємців, робота з експертами та менторами з питань бізнесу, обмін досвідом, запровадження нових ідей, стратегій розвитку та реалізація власних бізнес-проєктів.

📎 Введення в підприємництво (дизайн-мислення, тайм-менеджмент, особиста ефективність, інші необхідні інструменти для підприємців);
📎Бізнес-стратегія і антикризове управління;
📎Аналіз ринку та валідація бізнес-моделі;
📎Управління талантами і кадрова стратегія;
📎Маркетинг, продажу, ефективна PR-стратегія і бренд-стратегія (таргетинг на аудиторію, цифровий маркетинг, обслуговування клієнтів);
📎 Оперативне планування і управління проєктами;
📎Фінансовий менеджмент (грошовий потік, баланс, точка беззбитковості, звіт про прибутки і збитки);
📎 Пітчинг і збір коштів (методи сторітеллінга, тренінг «Пітч інвесторів», сесія за доступними донорським програмам і можливостям фінансування.

✔За цими темами пройдено сесії в онлайн-і оффлайн-режимі для учасників Інкубатора;

🙋‍♂️🙋‍♀️Наші учасники та учасниці мали можливість представити свої бізнес-ідеї тренерам і наставникам, а також своїм колегам, щоб отримати проміжний зворотний зв’язок та рекомендації, аби відшліфувати або скорегувати свої ідеї / бізнес-моделі, щоб вони краще відповідали ринку.

👏Вдячні експертам та експерткам за вдосконалення професійних навичок учасників та учасниць, надання практичних порад та ефективну комунікацію.

👍Віримо у наше завдання – зробити Маріуполь найкомфортнішим містом для бізнесу!

🤝Дякуємо за успішну реалізацію проєкту Entrepreneurship Academy powered by EFSE

Завдання центру
Маріуполь – місто розвитку підприємництва
Наша філософія у популяризації цінності місцевого виробника та у сприянні локального виробництва