Сприяння економічній активності вразливих груп

Міжнародна організація праці (МОП) у співпраці з Федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, що діє за дорученням Федерального Уряду Німеччини, розпочали реалізацію спільного проєкту «Сприяння економічній активності вразливих груп, включаючи внутрішньо переміщених осіб (ВПО), в регіонах Азовського моря».

👩💼👨‍💼В рамках зазначеної ініціативи у 2021 році заплановано навчання з розвитку підприємницьких навичок за програмами Міжнародної організації праці «Генеруй свій бізнес» та «Розпочни свій бізнес» для 400 осіб.

☝️Серед слухачів будуть відібрані 100 найбільш перспективних учасників, які отримають тренерський супровід та грантову підтримку для започаткування свого бізнесу.

👉У 2022 році заплановано навчання для 80 існуючих малих та середніх підприємств (ММСП) за програмою МОП «Вдосконалюй свій бізнес». Ця методика надасть дієві інструменти для розвитку ММСП та адаптації до умов бізнес-середовища регіону, включаючи перехід до більш стійких бізнес-моделей.

✔Проєкт охоплюватиме жителів Мелітопольського, Бердянського та Приморського районів Запорізької області, а також Маріупольського району Донецької області.

👍Відбір учасників, організацію та проведення тренінгів впроваджує «Ресурсний центр ГУРТ» спільно з сертифікованими МОП тренерами.

У разі необхідності додаткової інформації просимо звертатись до координаторки тренінгів від ГО «Ресурсний центр ГУРТ» п. Алли Журавель, e-mail: events@gurt.org.ua

➡Більш детальна інформація за посиланням https://gurt.org.ua/biz/about/

Завдання центру
Маріуполь – місто розвитку підприємництва
Наша філософія у популяризації цінності місцевого виробника та у сприянні локального виробництва