Робоча зустріч з міжнародною організацією GIZ Ukraine

Робоча зустріч з міжнародною організацією GIZ Ukraine в рамках реалізації проєкту «Сприяння економічній участі вразливих груп населення, включно з внутрішньо переміщеними особами, в регіоні Азовського моря»

🤝З метою покращення економічної ситуації населення, зокрема, в регіоні Азовського моря, Федеральний Уряд Німеччини Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) підтримує місцеве населення, зокрема вразливі групи , які вдосконалюють свої підприємницькі навички через навчання та виробничу практику. У такий спосіб учасники мають покращити свої можливості для професійної інтеграції.

🧑‍🏫Місцевим мікро- й малим підприємствам, а також стартапам надається підтримка у форматі тренінгів і професійних консультацій, які допоможуть покращити робочі процеси. Це сприятиме зростанню кількості підприємств і створенню додаткових робочих місць.

✔28 липня проведено робочу зустріч заступника міського голови Сергія Орлова, директора департаменту з питань економіки Євгена Бодягіна та менеджера з розвитку бізнесу Центру підтримки та розвитку МСБ Дмитра Дресвяннікова з представниками GIZ Ukraine. Презентовано Стратегію розвитку м. Маріуполь, зокрема, пропозиції до проєкту, а саме – проведення другого бізнес-інкубатору, тематичних форумів, надання експертної та матеріальної підтримки ГО «Маріупольський продовольчий кластер», підтримка місцевих товаровиробників в рамках проєкту «Купуй Маріупольське», а також проєкт розвитку коворкінг- середовища на базі бізнес-центру «Гіпромєз».

✅Розглянуто напрямки діяльності та розвитку Центру підтримки та розвитку МСБ, розробка та супровід програм підтримки, навчання та промоції місцевого бізнесу, а також розроблено план основних напрямків реалізації спільних проєктів.

Окремо слід зазначити, що майбутнє приміщення Центру підтримки та розвитку МСБ, яке буде розташовано за адресою : вул. Грецька, 43, отримало високу експертну оцінку, як простір для проведення заходів для підприємців.

Завдання центру
Маріуполь – місто розвитку підприємництва
Наша філософія у популяризації цінності місцевого виробника та у сприянні локального виробництва