Програма міні-грантів для жителів Приазов’я: реєстрацію продовжено до 31 жовтня

Програма міні-грантів для жителів Приазов’я, які бажають розпочати власний бізнес


👫Запрошуються мешканці Бердянського, Мелітопольського, Пологівського районів Запорізької області та Маріупольського району Донецької області взяти участь у Програмі міні-грантів для бажаючих розпочати власний бізнес та отримати фінансову підтримку.


📌Ініціатива реалізується в рамках проєкту «Сприяння економічній активності вразливих груп населення, включаючи внутрішньо переміщених осіб (ВПО), в регіонах Азовського моря», що виконується Міжнародною організацією праці (МОП) у співпраці з Федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального Уряду Німеччини.


👉Особи, зацікавлені у започаткуванні власної справи, зможуть пройти триденне навчання за програмою МОП «Розпочни та вдосконалюй свій бізнес», що допоможе їм визначитися з бізнес-ідеєю та розробити бізнес-план. Загалом планується навчити 400 потенційних підприємців, серед яких буде проведено конкурс. За його результатами автори 100 найкращих бізнес-планів отримають підтримку у вигляді міні-грантів а також консультаційних послуг з розвитку власної справи. Розмір міні-гранту – 2,5 тисячі Євро у гривневому еквіваленті.

Подробиці тут:
https://gurt.org.ua/news/grants/73173/?fbclid=IwAR2zOpEnwtacAO8fKWRIHecBPGHhSgjZn-x4BTsbdw9UeUqML624yPBKPAo

Завдання центру
Маріуполь – місто розвитку підприємництва
Наша філософія у популяризації цінності місцевого виробника та у сприянні локального виробництва