Перша зустріч бізнес-інкубатора M.START

12 липня Маріупольський міський центр підтримки та розвитку МСБ  урочисто відкрив перший, унікальний для Донецької області, проєкт- БІЗНЕС- ІНКУБАТОР M. START! 
15  активних, сучасних та креативних учасників дізнались про план діяльності безкоштовної ті якісної програми розвитку.Нагадуємо, що М.START надає змогу майбутнім та діючим підприємцям:

✔дізнатися про кращі практики наставництва та коучингу;
✔зрозуміти, як обрати продуктивного ментора;
✔проаналізувати  процес організації наставництва для наставників;
✔вдосконалити навички створення  продуктивного процесу розвитку місцевого бізнесу;
✔перейняти найкращий досвід.

Допоможемо перетворити ідею в бізнес і стати підприємцем, розвинути свої навички і отримати досвід від експертів.
Протягом найближчого часу наші учасники отримають ВИЗНАННЯ БІЗНЕС-СПІЛЬНОТИ, ДОСВІД, НОВІ ЗНАЙОМСТВА ТА ЗВ’ЯЗКИ, а також навички ведення підприємництва, написання бізнес-стратегії, аналізу ринку, управління проєктами, пітчинг ідеї, тощо, участь в мережі підприємців, менторів та експертів.

Нагадаємо, що переможець конкурсу проєктів отримає заохочувальний грошовий приз на реалізацію власного проєкту.

М.START – це нова та сильна бізнес-спільнота міста, розвиток потенціалу малого та середнього бізнесу, удосконалення знань та навичок підприємців, робота з експертами та менторами з питань бізнесу, обмін досвідом, запровадження нових ідей, стратегій розвитку та реалізація власних бізнес-проєктів.


Віримо у своє завдання – зробити Маріуполь найкомфортнішим містом для бізнесу!

Вдячні за присутність на відкритті грузинської делегації експертів у складі Гіа Абуладзе та Ваджи Діасамідзе,  начальниці відділу розвитку туризму КПП “м. Ехаб” Вікторії Давва, а також Beetroot HUB  за наданняя затишного та креативного простору для зустрічі.


Нагадуємо, що проєкт реалізовано завдяки підтримці USAID, «Європейского фонду для для Південно-Східної Європи S.A., SICAV-SIF», а також  Фонду розвитку (“EFSE DF”).

Завдання центру
Маріуполь – місто розвитку підприємництва
Наша філософія у популяризації цінності місцевого виробника та у сприянні локального виробництва