Навчання у Маріупольській школі підприємництва стартувало!

27.02.2024.

З радістю повідомляємо Навчання у Маріупольській школі підприємництва стартувало!


Ми отримали від вас безліч цікавих ідей і проєктів, котрі обов’язково повинні бути реалізовані. Тож розпочинаємо наш курс із натхненням і вірою у високі результати!

Програма школи реалізується силами Центру підтримки і розвитку МСБ та за підтримки Маріупольської міської ради.

Тренінги проводяться за методикою International Labour Organization Ukraine @iloukraine

Перший день занять на тему “Як розпочати власну справу”.

Спікер проєкту Дмитро Дресвянніков поділився цінною інформацією, розповів про основні етапи створення та ведення бізнесу.

На першому занятті слухачі:
• отримали кейси, які допоможуть у створенні власного бізнесу;
• дізнались як формувати ідеї та визначати бізнес-нішу;
• зрозуміли як і з чого розпочати власну справу.

Всі, хто не потрапив у нашу школу цього разу, можуть передивитися онлайн курс на сайті.

Також нагадуємо, що ми надаємо індивідуальні консультації за попереднім записом. На цьому тижні ми мали 3 цікаві та продуктивні  зустрічі з майбутніми підприємцями.  Тож якщо ви також готові відкрити свою справу, але маєте сумніви, наші спеціалісти готові провести безкоштовну консультацію і відповісти на всі ваші питання.

Реєстрація за телефоном:
📞 050 371 6964 📞096 122 02 26

Завдання центру
Маріуполь – місто розвитку підприємництва
Наша філософія у популяризації цінності місцевого виробника та у сприянні локального виробництва