МАРІУПОЛЬСЬКА ШКОЛА ПІДПРИЄМНИЦТВА. Нагородження найкращих проектів

МШП готує майбутніх підприємців. Завдяки лекціям від професійних тренерів школи, учасники отримують безліч корисної інформації, та дієвих порад для створення власної справи.

На 7 потоці школи, 15 учасників презентували власні бізнес проекти, але лише 2 найкращих отримали фінансування від міжнародної організації Finance in motion.

Після захисту власних проектів, гранти від міжнародної організації Finance in motion отримали Сергій Подтикан та Максим Нотченко.

Сергій продовжує розвивати власний бізнес, і завдяки грантовим коштам планує відкрити магазин товарів для грилю.

Максим, завдяки знанням отриманим у школі підприємництва, перетворює своє хоббі на прибуткову справу. Тож завдяки фінансуванню від Finance in motion, пан Максим має можливість відкрити власну студію масажу.

Дякуємо підтримці наших партнерів проєкту «Підтримка економічної участі вразливих груп населення, включно з внутрішньо переміщеними особами, в Україні», реалізованого німецькою федеральною компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit» (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини» за допомогу у реалізації школи. А також The European Fund for Southeast Europe за допомогу та підтримку проекту.

Завдання центру
Маріуполь – місто розвитку підприємництва
Наша філософія у популяризації цінності місцевого виробника та у сприянні локального виробництва