LOCAL FARMER FEST

У МАРІУПОЛІ ВІДБУДЕТЬСЯ ФЕСТИВАЛЬ ЛОКАЛЬНИХ ФЕРМЕРІВ СХІДНОЇ УКРАЇНИ

18-19 вересня у Маріуполі за сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України” (Проєкт USAID) та Маріупольської міської ради відбудеться Local Farmer Fest.
60 фермерів Східної України пригощатимуть гостей смаколиками власного виробництва.
На фестивалі можна буде скуштувати та придбати фермерські продукти від виробників з Донецької, Луганської та Запорізької областей.

Участь у фестивалі братимуть виробники сиру, ковбас, меду, солодощів, напоїв, соусів, джемів, морепродуктів.
Впродовж двох днів на відвідувачів чекає цікава розважальна програма. Бджоляр Антон Пшеничний проведе майстер-клас з відкачки меду. Сировар Олександр Шкатула покаже, як зварити сир у домашніх умовах. Виробник фермерських ковбас Олег Кушнерук запросить на дегустацію м’ясних смаколиків.

Для дітей відбудуться майстер-класи з виготовлення воскових свічок. Ввечері гості заходу зможуть подивитися кіно просто неба та послухати пісні у виконанні рок-гурту “Кінець Июля” зі Старобільська Луганської області.
Фестиваль відбудеться 18 та 19 вересня з 12 до 22 години на проспекті Миру (біля театру).

Захід проводиться з урахуванням рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України. Під час фестивалю гості можуть безкоштовно отримати маски, обробити руки антисептиком.

Нагадаємо, 22-23 серпня Local Farmer Fest відбувся у Бердянську Запорізької області. Захід зібрав 30 тисяч відвідувачів.

Грантова та освітня допомога підприємцям на Сході України надається Проєктом USAID в рамках інформаційної кампанії “Схід економічних можливостей”. Кампанія покликана привернути увагу всієї України до потреб і можливостей Сходу, адже ще ніколи у регіоні не було стільки ініціатив, покликаних покращити рівень життя населення, розвивати бізнес у перспективних галузях економіки, відновлювати інфраструктуру. Ще ніколи не було стільки проєктів, готових залучати інвестиції та допомагати стати регіону сильним, креативним та привабливим.

Завдання центру
Маріуполь – місто розвитку підприємництва
Наша філософія у популяризації цінності місцевого виробника та у сприянні локального виробництва