Конкурс жіночого підприємництва «Best Business Women».

Донецька торгово-промислова палата запрошує Вас взяти участь у Конкурсі жіночого підприємництва «Best Business Women».
Основною метою проведення конкурсу є пошук активних, дійсних і потенційних підприємниць, які вдосконалюють свої бізнес-ідеї, мають бачення та розуміння власних можливостей, ринкового оточення та його викликів, а також впевненість у реалізації власних бізнес-ідей.

🟡 До участі у Конкурсі запрошуються жінки: дійсні та потенційні підприємниці, які проживають на території Донецької і Луганської областей та бажають розвивати свою бізнес – ідею.
Конкурс проводиться у наступних номінаціях:

👷‍♀«Виробництво»;
👩‍💻«Сфера послуг»;
👪«Сімейний бізнес».

У період подачі конкурсних заявок у вас є можливість взяти участь у майстер-класах з надихаючого лідерства та самопрезентації, які стануть допоміжним інструментом для побудови та ведення власної справи.
‼Конкурс проводитиметься в період з 27 серпня по 27 жовтня 2021 року.

Для участі у Конкурсі учасницям у термін до 27 жовтня 2021 року необхідно ознайомитисья з🔸Положенням про конкурс – https://bit.ly/3sXTGfy

🔹та надіслати заповнену конкурсну заяву – https://bit.ly/360WLRI

Переможниць буде визначено конкурсним журі. Нагородження відбудеться під час проведення ділового прийому, 19 листопада у м. Маріуполь.

☎ Докладна інформація за телефоном:
+380(50)460-77-79 – відділ з організації та супроводу ділових заходів Донецької ТПП
📩 event.donetskcci@gmail.com

Проведення конкурсу стало можливим завдяки федеральній компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, яка підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами співпраці Німеччини з Україною є: ефективне державне врядування, енергоефективність і захист клімату, сталий економічний розвиток. Крім того, німецька співпраця охоплює подолання кризової ситуації на сході країни. При цьому особлива увага приділяється підтримці українських громад, що прийняли внутрішньо переміщених осіб.

Завдання центру
Маріуполь – місто розвитку підприємництва
Наша філософія у популяризації цінності місцевого виробника та у сприянні локального виробництва