ДОСВІД – КЛЮЧОВИЙ АСПЕКТ СТАЛОГО РОЗВИТКУ

ДОСВІД – КЛЮЧОВИЙ АСПЕКТ СТАЛОГО РОЗВИТКУ!

Українська мережа міжнародної тренерської сім’ї МОП «Розпочни та вдосконалюй свій бізнес» розширюється, передові методики навчання відтепер у м. Маріуполь

9⃣ днів обрані тренери з усієї України опановували тонкощі навчальної методології МОП з підприємництва та переймали досвід Dieter Kohn, майстер-тренера МОП з 20-річним досвідом.

👨💼 «Це – вагомий розвиток тренерських та бізнес навичок, колосальний та корисний досвід, а ще незабутня атмосфера тренерської майстерності», – зазначає виконавчий директор Центру підтримки та розвитку МСБ Дмитро Дресвянніков.

👉Завдяки проходженню тренінгу для тренерів Маріупольський міський центр підтримки та розвитку малого та середнього бізнесу буде впроваджувати нову методику для навчання потенційніх підприємців та підприємців-початківців. Ця методика існує більше 40 років і вона перевірена практикою в багатьох країнах світу.

🤝Тренінг організовано в рамках Проєкту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» за фінансування Міністерства закордонних справ Данії.

🔴International Labour Organization Ukraine, вдячні за колосальний досвід та співпрацю!

☝️ Віримо у наше завдання – зробити Маріуполь найкомфортнішим містом для бізнесу!

✊Завжди будемо поруч!

Завдання центру
Маріуполь – місто розвитку підприємництва
Наша філософія у популяризації цінності місцевого виробника та у сприянні локального виробництва