Публічна презентація щодо результатів на 2020 рік та обговорення планів

Маріупольський Центр підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу працює вже рік. 11 грудня 2020 року відбулося обговорення результатів роботи установи та подальших планів.

Як розповів заступник міського голови Сергій Орлов, зараз стоїть завдання побудувати стійку систему, ефективно працюючу навіть під час будь-яких змін або кризових ситуацій. Важливий момент – підтримка бізнесу. Центр МСБ демонструє хороші досягнення в цьому напрямку, передає прес-служба міськради.

Розвиток малого і середнього бізнесу є частиною трансформації економіки Маріуполя. Це передбачено Стратегією розвитку міста. Зараз підприємці є значною частиною громади, надходження в бюджет від них збільшилися і становлять близько 30%, повідомив директор департаменту з питань економіки Євген Бодягін.

У свою чергу глава управління Центру МСБ Ольга Пікула зазначила, що заклад став активатором підприємництва в Маріуполі. На досягнутому не зупиняться і вже планують нові плани. Так, в Центрі в наступному році створять сучасну зону коворкінгу і відкритий простір для всіх бажаючих розвиватися.

«Наша місія – створити Маріуполь нових можливостей. У планах на найближчі три роки – впровадження навчальних програм, створення ефективної сервіс-системи, реалізація програм підтримки бізнесу. Вже зараз у нас діє Маріупольська школа підприємництва. Наступного року плануємо запустити 9-місячний масштабний бізнес-інкубатор », – поділилася планами Ольга Пікула.

Підтримувати Маріуполю в розвитку малого і середнього бізнесу буде проект USAID «Економічна підтримка Східної України», щоб підприємництво стало вагомою частиною майбутньої міської економіки.

Завдання центру
Маріуполь – місто розвитку підприємництва
Наша філософія у популяризації цінності місцевого виробника та у сприянні локального виробництва